Служители от Министерството на външните работи подготвят стачка. Причината – ниските месечни възнаграждения във ведомството.
От професионалното обединение на държавните служители на дипломатическа служба обясняват, че действията им са деполитизирани. Целта им била единствено постигането на достойно заплащане, съобщава "Телеграф".
Зареждане ...


19:48 / 04.10.2022
428




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.