Публикация във Фейсбук набира все по-голяма популярност сред потребителите, видя Plovdiv24.bg. Снимка показва цената на литър олио - 6.20 лева в магазин, за който не се посочва къде точно се намира.
Коментарите в социалната мрежа не закъсняха. Ето една много малка част от тях:
- Стопихме си мас и почти готвя с нея, намалихме мазнината в яденето. За всичко има решение. Така ще бъде, даже и по-зле.
- Любен Беров навремето каза "За бога, не купувайте, братя"
- Тази година за 8 март майките много повече ще се радват на бутилка олио вместо роза
- Това е нашата държава. Жалко, че сме попаднали на такива управляващи, дето си мислят само за тях. А за народа? Кой как може да преживява... И още по-зле ще става...
- Хайде, стига вече лъжи. Тази сутрин в "Лидл" беше 3.50. И в други вериги толкова, даже 3.40.
- Въобще не е лъжа. В Кричим олио "Калиакра" е 5,40, а "Бисер" 5,00.
- В промоция на 6.69 лв., тези хора полудяха.
Зареждане ...


12:45 / 07.03.2022
1073






Гогичев
на 08.03.2022 г.
Димитър Попов каза "За бога братя не купувайте",ане Беров
_1912_
на 07.03.2022 г.
- Любен Беров навремето каза "За бога, не купувайте, братя" --- Димитър Попов казваше това, а не Беров!!!
БКП
на 07.03.2022 г.
Продължаваме промяната! Има още мегдан, чакайте докато стане 10лв!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.