Много пиян и дрогиран софиянец си позволи да шофира по улиците на Приморско. Вчера около 11:45 часа на ул. "Трети март" служители от РУ Приморско спрели за проверка лек автомобил "Рено" със софийска регистрация, управляван от 36-годишен софиянец. Полицаите констатирали, че мъжът шофира с концентрация от 4,5 промила алкохол в кръвта. След тест за наркотици е установено, че употребил и канабис.
Столичанинът е отказал да даде проба за химичен анализ. Задържан е за срок от 24 часа.
Зареждане ...


08:57 / 27.05.2022
381






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.