Вчера около 12:12 часа на автомагистрала "Тракия", км 357+800 в посока Бургас, поради движение с несъобразена с пътните условия, релефа на местността и интензивността на трафика скорост, самостоятелно катастрофира, блъскайки се в крайпътната мантинела и преобръщайки се в канавката "Ауди А 6". Автомобилът е бил управляван от 30-годишна софиянка, а с него са се придвижвали 62-годишната й майка, 9-годишният й син и 31-годишен мъж от Петрич.

От катастрофата е пострадала водачката на автомобила. Тя е прегледана в УМБАЛ - Бургас и освободена за домашно лечение с фрактура на лявата раменна кост. Майка й е получила фрактури на лъчева лява кост и дясна раменна кост. Тя е прегледана в УМБАЛ - Бургас и освободена за домашно лечение. Синът на шофьорката е получила фрактура на дясното рамо. 31-годишният мъж от Петрич е  прегледан в УМБАЛ - Бургас и освободен за домашно лечение с фрактура на дясната лъчева кост.