Спешни екипи от София тръгват към морето, за да обслужват пациенти в "Слънчев бряг“ и Приморско. Целта е да се намали недостигът на медицинска помощ.
От Центъра за спешна медицинска помощ в София тръгват две линейки с четирима лекари. Те няма да обикалят по адреси, а ще работят като стационарни медицински екипи.
Ако се наложи пациент от курортите да бъде настанен в лечебно заведение, ще бъде откаран в болницата в Бургас.
Лекарите ще работят денонощно – ще се редуват в 12-часови дежурства.
Зареждане ...


08:55 / 24.08.2022
495






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.