49-годишен жител на Стара Загора е заловен от екип на РУ Провадия в момент на източване и продажба на нафта.
При извършване на обход на паркинг, прилежащ към автомагистрала "Хемус“, служителите на реда установили нарушителят, в момент на източване на дизеловото гориво от резервоара на камиона, който управлявал, като откраднатото количество е било поставяно в метален варел в спрял до него микробус.
Мъжът е задържан за срок до 24 часа, а за случая е уведомена прокуратурата и е образувано досъдебно производство.
Зареждане ...


12:04 / 09.09.2022
513







Анонимен
на 10.09.2022 г.
Новина ще е по скоро-хванаха шофьор който не краде нафта.
Анонимен
на 10.09.2022 г.
Баси каръка.
Анонимен
на 10.09.2022 г.
само така колега евала да се научат да плащат
Амбър от Коту
на 10.09.2022 г.
Дааааааа.... хубаво е да напишете и за двете карти, с които шофьорите са принудени да карат нон-стоп по 12-18 часа, че и повече без почивка, за забавените заплати, за неплатените осигуровки или пък за десетките случаи на смърт в кабините по паркингите на Европа.... Лягат да спят и не се събуждат....
Анонимен
на 10.09.2022 г.
Ей голяма кражба се хванали бе тъпанари тя изкаралка държавата те тука с един варел и занимавате
Анонимен
на 10.09.2022 г.
Изобщо не е кокошкарска работа. Това е проблем на всички транспортни фирми. Аз ли не мога да смятам или 100 литра нафта по 3 лв/ не по 3.40/ са си 300лв от курс. Отделно той си получава възнаграждение за извършения транспорт.
Анонимен
на 09.09.2022 г.
Е как я краде, нали той кара тоя камион, амсалаци...
Анонимен
на 09.09.2022 г.
Браво на полицията, лови само кокошкари и замазва очите на обществото!
Анонимен
на 09.09.2022 г.
Не може да бъде шофьор да краде нафта !
Анонимен
на 09.09.2022 г.
Интересно какво прави патрул на ОД МВР Пловдив на АМ Хемус.
Анонимен
на 09.09.2022 г.
Я познаам един дето не краде....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.