От днес до 8.00 ч. на 19 септември фериботната платформа по линията "Оряхово" – "Бекет" няма да работи заради ниското ниво на реката.
На трасе изход на граничния пункт към момента няма чакащи хора и автомобили.
До понеделник е преустановено пропускането на моторни превозни средства през ГКПП "Оряхово" поради спиране на ферибота през река Дунав. Това съобщават от "Гранична полиция".
От днес до 8.00 ч. на 19 септември фериботната платформа по линията "Оряхово" – "Бекет" няма да работи заради ниското ниво на реката.
На трасе изход на граничния пункт към момента няма чакащи хора и автомобили.
Зареждане ...


13:18 / 16.09.2022
291




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.