Стартира работата на нов Център за административно обслужване на български граждани, съобщиха от МВР.
Новият център е още една възможност за българските граждани, които ще могат да подават заявления за издаване на лични карти, паспорти и свидетелства за управление на МПС (СУМПС).
Подробности за предлаганите услуги и организацията на работа в центъра ще научите на кратката церемония по представянето на ЦАО, която ще се състои утре от 11.30 часа, бул. "Княгиня Мария Луиза" № 91 в София.
Зареждане ...


15:34 / 14.08.2022
940




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.