Няма да се спрат, докато не видят държавните железници на колене. Нямат интерес от работеща НК БДЖ. Това написа в профила си във "Фейсбук" транспортният министър в кабинета "Петков" Николай Събев.
"Трябва да разграбят всичко което събирахме на части за половин година. Няма да допуснат национална схема на транспортиране. Няма да спрат да използват гнусни похвати и обиди. Нямат интерес от силна държава", добави още той.
Зареждане ...


18:39 / 05.08.2022
673




Анонимен
на 05.08.2022 г.
Тоя дърт пе*ал жив ли е още!?!?!?!?!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.