Бивш кмет в Родопите е изгорял като факла, след като сам се е полял с бензин и се е запалил.
Трагедията се е разиграла в събота сутринта около 6.00 часа. Мъжът е намерен от неговата съпруга обгорен, съобщиха от ОД на МВР – Смолян.
По случая е образувано досъдебно производство. Край тялото е намерена туба от бензин. Тялото е откарано за аутопсия в МБАЛ "Смолян".
Няма данни за насилствена смърт. Жителите на селото са потресени и вече трети ден не могат да си обяснят защо се е стигнало до фаталното решение на бившия кмет на село Дрянка, община Баните.
Зареждане ...


12:22 / 11.04.2022
685






Виктор1
на 11.04.2022 г.
Жена му да не си е хванала любовник?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.