ТЕЦ "Брикел" ще продължи да работи, след като Административният съд в Стара Загора отмени заповедта за спиране на производствената дейност на предприятието.
Принудителната мярка беше наложена на 29 юли от РИОСВ - Стара Загора след проверка на премиера и екоминистъра към тази дата - Кирил Петков и Борислав Сандов.
Зареждане ...


19:34 / 03.08.2022
617




Анонимен
на 03.08.2022 г.
Боклуци! Съсипаха България!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.