Тапа се е образувала на АМ "Тракия" в района на с. Калугерово, посока Пловдив. Това стана ясно от снимки публикувани във Фейсбук преди минути.
Днес е първият ден от поредицата 4 почивни дни. Припомняме, че колони от автомобили са се образували на границите ни с Гърция и Турция. Хората се връщат по родните си места за празниците, отиват на почивка в Гърция или просто са решили да отскочат на пазар в Одрин.
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


12:57 / 22.04.2022
405






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.