Тежка катастрофа е станала днес следобед по бул. "Трети март" във "Владиславово", научи Varna24.bg от споделени снимки в групата "Виждам те КАТ-ВАРНА".
Според коментар на очевидци, виновникът за мелето е бил много пиян. При опит да направи ляв завой той е отнесъл светофарната уредба, след което се е преобърнал с автомобила си на пътното платно.
От полицията потвърдиха за медията ни, че зад волана е било лице, което е употребило алкохол. Мъжът е на 37 години от Варна. По чудо няма тежко пострадали при пътния инцидент.
Зареждане ...


19:16 / 02.09.2022
922







Анонимен
на 04.09.2022 г.
Такива,като тоя пияния добитък,не трябва да карат никога през живота си автомобил.
Анонимен
на 03.09.2022 г.
М*р*ъ*с*н*а с*г*а*н.
Анонимен
на 02.09.2022 г.
Дедо Господ пази пияниците
Анонимен
на 02.09.2022 г.
Не се ли начупи говедото?Другия път може да нарани,или убие хора
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.