Шофьор на бяло BMW вбеси пловдивчанин, видя Plovdiv24.bg. От публикация в "Забелязано в Пловдив" се вижда как въпросният водач на лъскав автомобил е паркирал не просто на забранено, но и в насрещното.
Мястото е ул. "Гладстон" и напълно резонно това действие да предизвика недоволство.
"Когато си "топ гъзар" и правилата за теб не важат", написа възмутеният пловдивчанин. От публикацията става ясно, че той е завивал от ул. "Виктор Юго".
"Нямало е цигари в неговото село и е спрял на нон стопа да си вземе. Все повече извращения ще се срещат по улиците и особено в Пловдив", коментира от своя страна потребител.
Зареждане ...


22:31 / 28.10.2022
404






Ivom70
на 29.10.2022 г.
какво полкова?Поредния, но не послвдния.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.