Вчера около 11 часа на паркинга на рибно тържище "Фиш Ленд", товарен автомобил "Опел Виваро", с бургаска регистрация, ползван от 37-годишен бургазлия, тръгнал на собствен ход, тъй като водачът му не взел мерки да го обезопаси в спряло положение и се блъска в 52-годишен бургазлия.
Мъжът е получил с фрактура на дясното коляно. Той е настанен за лечение в ортопедично отделение на УМБАЛ – Бургас.
Зареждане ...


09:32 / 19.07.2022
287






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.