Момче почина при пътнотранспортно произшествие. Вчера, около 16:50 часа, в РУ Севлиево е постъпил сигнал за възникнало ПТП в село Селище. На място незабавно са насочени екипи на "Пътна полиция“ и спешна помощ.
Установено е, че 16-годишно момче от София, управлявайки електрическа тротинетка, е навлязло в лентата за насрещно движение и се е ударило в движещия се срещу него "Нисан Патфайдър“, управляван от 49-годишен габровец.
В резултат на ПТП-то е пострадало 16-годишното момче, което е откарано в болница в Плевен с черепно-мозъчна травма и мозъчен кръвоизлив. Няколко часа по-късно то е починало. Пробите за алкохол и наркотици на водача на автомобила са отрицателни. По случая е образувано досъдебно производство.
Зареждане ...


13:18 / 12.05.2022
614






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.