Жена на 65 години е сложила край на живота си днес по обед в хисарското село Старо Железаре.
Тя е предприела крайната стъпка без да остави предсмъртно писмо, няма данни за сега да е правила друг опит за самоубийство или да е споделяла с някого за намеренията си.
Преди два дни местни хора са я видели на центъра на селото, изглеждала е добре. Жената била в двора, а съпругът й бил вътре в къщата. В един момент тя просто скочила в кладенеца и загинала.
Няма яснота защо предприела тази крайна стъпка. Тялото ще откарано в Съдебна медицина Пловдив за аутопсия. Предстои разследване.
Зареждане ...


18:59 / 11.05.2022
1081






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.