Млад мъж се обеси в психиатрично отделение в Благоевград, сигналът е бил получен днес около обяд, съобщават от struma.com
Мъжът е бил настанен преди дни в тежко състояние. Направил е бесилка от чаршафите и е увиснал на нея. Бил открит полумъртъв от персонала. Извикани са реаниматори, но за съжаление било късно.
Полицията е започнала проверка на трагичния инцидент.
Зареждане ...


15:34 / 27.03.2022
513






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.