Кола е изхвърчала от пътя и се е запалила. Мястото на зловещия инцидент е под моста на околовръстното и детелината за кв. "Зора" в Стара Загора, научи Plovdiv24.bg от пост в социалната мрежа. За съжаление инцидентът е завършил с жертва.
Малко преди 18 часа вчера вечерта, автомобил е излетял от околовръстния път за Казанлък и се е забил в колоните на близкия надлез. Шофьорът е загинал на място. При удара колата се е възпламенила и е запалила сухи треви и храсти.
Екип на пожарната е овладял огъня.
Зареждане ...


09:31 / 31.07.2022
1156







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.