Турист твърди, че е набит от служител на ски лифта в Банско.
От фирмата концесионер потвърдиха за инцидента, но разказаха, че служителят им е бил предизвикан.
От клипа става ясно, че има конфликт между двама мъже. Служителят блъска туриста в снега, а после го удря с щеката. Мъжът си е извадил медицинско и е подал жалба.
Концесионерът обаче показа предисторията в кадри. Лифтът е затворил заради ветровитото време в планината, компания туристи е уведомена и си тръгва.
Изведнъж служителят тръгва към един от туристите и следва инцидента. Според концесионерите той е бил словесно предизвикан, разказва bTV.
Служителят е наказан, а от фирмата също ще подадат жалба за нанасяне на морални щети.
Зареждане ...


17:13 / 07.02.2022
654






Анонимен
на 08.02.2022 г.
Служителите са Пълна Трагедия Само Парите ги Интересува Арогатни също като Лекарите.
Shitstorm
на 07.02.2022 г.
Явно голямата уста в комбинация със плитък акъл и наглост вече не вървят ;)
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.