Кампания за даряване на кръв за детето, което беше ударено от волтова дъга, организират в Бургас. Всеки, който има желание, може да дари кръв на 15 март, вторник на Морската гара в Бургас. От 10 ч. там ще има пункт за кръводаряване, кръвната група няма значение.
Припомняме, че 15-годишно момче беше ударено от волтова дъга на жп гарата в Бургас на 9 март, след като се качило върху цистерна на релсите. Заради тежкото си състояние то е транспортирано към варненската Военна болница, където е клиниката по изгаряния.
Предполага се, че момчето е искало да си направи селфи на цистерната.
Зареждане ...


16:34 / 12.03.2022
332






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.