Украинците превзеха още от април родните плажове. Прогнозите са да "удържат фронта“ до края на сезона. Някои от хотелиерите са доволни, други – не.
Така изглеждаше курортен комплекс "Слънчев бряг“ вчера, 27 април – стотици бяха на плажа, 90 процента от тях са от Украйна. Това сподели пред "24Родопи" управител на търговски обект в курорта.
Останалите 10 на сто са "малко българи и първите туристи от Израел".
Зареждане ...


10:54 / 28.04.2022
498






Голфаровото Гоче
на 28.04.2022 г.
Почиват си някои ще останат вдовици..ба*ти и почивката
el_shaman
на 28.04.2022 г.
Те превзеха държавата,вие за плажовете се светите!На кирцата,ние не сме му приоритет,укритие са важни и макета!На нас-майната ни...
Real jazz
на 28.04.2022 г.
Така е, ВСИЧКИ ние им плащаме да почиват...толерастие...НЯМА ТАКАВА ДЪРЖАВА...ще почиват до края на сезона...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.