В неделя около 3 часа на несебърската улица "Хан Крум", лек автомобил "Шкода Октавия", с украинска регистрация, управляван от 30-годишен неправоспособен украински гражданин, навлизайки в лентата за насрещно движение блъска правомерно движещия се л.а. "Пежо 307", с бургаска регистрация, управляван от 33-годишна жена от Несебър.
Шофьорката е получила общи травматични наранявания. Тя е прегледана е в УМБАЛ – Бургас и освободена за домашно лечение.
Украинецът е тестван с дрегер, а пробата е отчела 1.87 промила.
Зареждане ...


09:28 / 22.08.2022
472







Kolin
на 22.08.2022 г.
Хайде обратно в Украйна,тук имаме достатъчно такива!
nedevbs
на 22.08.2022 г.
Президента наркоман, осталите алкохолици.Видиш ли уклайнец, или бягай или го убий.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.