"Констатиран е един брой умряла риба от вида шаран - 200 грама. Водата е без специфични цветове и мирис“.
Това е отговорът от страна на Басейнова дирекция на сигнала от 7 юли за измиране на риба в река Върбица, в района на село Глухар.
Припомняме, че той бе изпратен от природозащитника Мохамед Хабил, подкрепен и със снимков материал.
50 дни по-късно, от дирекцията отговориха с писмо на момчилградчанина, в което се чете, че проблем няма, съобщава "24 Родопи".
Зареждане ...


10:48 / 27.08.2022
494






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.