Стана ясно каква е причината за пожара в Мо "Марково тепе". Подпалил се е вентилатор в аспирацията на заведение за хранене. Вече няма огнеборци на терен вече.
Няма пострадали граждани.
Припомняме, че по-рано през деня сигнал за пожар по оповестителната система наложи пълна евакуация на посетителите в МОЛ Марково тепе в час пик. За минути целият търговки център е бил изпразнен. Входовете и изходите на търговския център бяха струпани от множество посетители, предимно младежи при пристигането на огнеборците.
Зареждане ...


20:22 / 03.08.2022
620






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.