Побой и грабеж на възрастен, сляп мъж в белослатинското село Търнак.
76-годишният мъж живее сам в изключителна немощ. Вчера сутринта съседи са видели, че вратата е заключена, помислили са, че спи, но когато на обяд служители от социалната кухня са му донесли храна, също е било заключено.
Тогава кметът на селото и съседи прескачат и са видели възрастния мъж да лежи на земята. Той е с рани по главата и тялото, откаран е в плевенската болница, където е стабилизиран.
На улицата, където живее възрастният мъж, има 16 къщи, но само три от тях са обитаеми. Извършителите се издирват.
Зареждане ...


09:56 / 09.06.2022
576






Анонимен
на 09.06.2022 г.
ИЗРОДИ ТРЯБВА ДА СЕ ОТКРИЯТ И ДА ГИ СЪДЯТ ПО БЪРЗАТА ПРОЦЕДУРА БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ ИЛИ ЗАМЯНА.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.