Морски клуб “Приятели на морето" - Варна заедно с 13 доброволци почистиха места на Варненското езеро, достъпни единствено по вода.
В инициативата се присъединиха две лодки и каяк, които събираха боклуци, попаднали по бреговете на езерото. В рамките на почистването капацитетът на плавателните съдове беше изцяло запълнен от събраните над 40 чувала отпадъци, съобщава БНР.
Акцията бе част от проекта “Партньорство за чиста и красива България", по програма МЯСТО България.
Зареждане ...


13:19 / 18.09.2022
457






Анонимен
на 18.09.2022 г.
Вие сте ДОСТОЙНИ ХОРАрџ‘Џрџ™Њрџ™Џ
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.