На 4 август /четвъртък/ от 23:00 часа за около час ще бъдат извършвани дейности по актуализации на електронната система за събиране на пътни такси. Възможни са прекъсвания, които биха могли да затруднят продажбите на електронни винетки и тол продукти. Актуализациите няма да повлияят на автоматичното отчитане чрез бордови устройства и GPS тракери на изминатото разстояние от тежкотоварни автомобили над 3,5 тона.
За да се избегне риска от затруднения с покупката на е-винетки Националното тол управление препоръчва на шофьорите, на които им предстои пътуване, да купят своевременно необходимата им електронна винетка или маршрутна карта.
Зареждане ...


13:15 / 04.08.2022
655




DII
на 04.08.2022 г.
Редно е, след като не ти работи системата, прибираш патрулите и изключваш отчитането на таксите. Що за наглост!? Не ни работят системите, купете си по-рано. Как ще уведомите хората? Ами чужденците?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.