Километрично задръстване се е образувало на АМ "Тракия", видя Sofia24.bg. Очевидци съобщават, че тапата е в посока Бургас, на 7-ми километър. Причината била ремонт, уточняват пътуващи.
"Живи и здрави да са всички! Морето няма да избяга", коментират хората в мрежата.
"Правят ремонт и има 2,3 км задръстване", казва мъж, вероятно пътуващ.
"Аз се прибрах в София. Тези ми бяха насреща. На около 150 км от София", уточнява в коментарите жена.
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


13:48 / 18.07.2022
1117






5ко
на 18.07.2022 г.
Sofia24 да ходи всяка неделя следобед и на Хемус от Ечемишка до Витиня и да види там какво чудо е.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.