Движението на автомобили по "Цар Освободител" е напълно възстановено, предава репортер на Sofia24.bg.

Припомняме, че по-рано днес големи камиони блокираха жълтите павета в знак на протест. Недоволството на фирмите, ангажирани със строежа и ремонта на пътища, беше продиктувано от опасността от настъпване на невъзможност за Агенция "Пътна инфраструктура“ да осъществява дейностите по поддържане на Републиканската пътна мрежа. 

Днес от Българската браншова камара "Пътища" излязоха с позиция, в която се казва, че ако проблемът не бъде решен следват протести.

При протестиращите пред Народното събрание дойде и министърът на регионалното развитие Гроздан Караджов.