Още една катастрофа е регистрирана в София, научи Sofia24.bg. Този път четири автомобила се удариха на булевард "България" в посока НДК. Няма пострадали хора, има само материални щети. Гражданите публикуваха снимки в социалните мрежи, като всички са единодушни, че шофьорите не са спазвали необходимата дистанция. Ето част от коментарите:
- Дистанция!
- Няма БМВ?!?
- Докато си гледат телефоните, докато се шофира така, така ще е...
- Днес на всеки булевард е така!
- Натовските самолети пак ни пръскат. Да извикаме другаря Путин!
- Никаква дистанция! Това е мираж!
- София празна, напече слънце и всичкото дебил се юрнало по пътя.
Снимки от катастрофата има в нашата галерия.
Вижте и прикаченото видео!
Зареждане ...


15:10 / 05.07.2022
1230






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.