Тази нощ по високите части на Витоша са паднали около 6 см сняг, съобщават от Столична община.
Във връзка с валежите от сняг са извършени обработки на планинските пътища в Природен парк "Витоша“. Пътищата Драгалевци – Алеко и Бояна – Златните мостове са опесъчени.
Екипи на Столичен инспекторат следят обстановката и контролират дейностите.
Зареждане ...


10:05 / 22.11.2022
353






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.