Огромна колона от камиони се изви на входа на София от бул. "Цариградско шосе". Превозвачите не бяха допуснати да влязат в столицата от полицията. Това стана ясно по време на изявление на Магдалена Милтенова, председател на Конфедерацията на автобусните превозвачи.
Превозвачите бяха категорични, че управляващите са погазили Конституцията и правата им, защото не са ги допуснали да проведат легитимното си протестно шествие, което е разрешено.
Кадри от огромната опашка бяха качени във Фейсбук, видя Sofia24.bg. Повече вижте във видеото.
Зареждане ...


12:54 / 10.05.2022
2506







Анонимен
на 10.05.2022 г.
Ето ви демокрация и промяна. Защо гласувахте за тях?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.