Журналистът Петър Волгин иронизира новините, свързани с газовите доставки от САЩ.
На страницата си във Фейсбук той написа:
"Вече знам каква ще е следващата радостна енергийна новина, която възторжено ще ни съобщи Кирил Петков: не само няма да плащаме на американците, те ще ни плащат, за да имат удоволствието да ни доставят втечнен природен газ!"
Зареждане ...


12:22 / 12.05.2022
511




Чопър
на 12.05.2022 г.
Ами отчисленията от Газпром за подобни кремълски мастии приключва. И злобеят ,че някои ще се доредят за американски. Тъй е....живота е виенско колело!
bigi
на 12.05.2022 г.
Не мога да открия човек, който да му слуша предаването на този.
djaba
на 12.05.2022 г.
Малоумник!
Вили Павлова
на 12.05.2022 г.
Освен това,може би ще ни певедат и някой и друг милиард,за да излезем от кризата....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.