Мъж пострада при трудова злополука на 14 септември, съобщиха от полицията. Около 14:30 часа в подстанция в Разград волтова дъга събаря от стълба 57-годишен работник от Благоевград.
Пострадалият е настанен за лечение в разградската болница - със счупени ребра. За инцидента е уведомена Инспекцията по труда и се води разследване.
Зареждане ...


13:19 / 15.09.2022
339







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.