Служители на полицейското управление в Горна Оряховица установиха извършител на кражба. В събота следобед съдействие в полицейското управление в железничарския град е потърсила жителка на Велико Търново.
Тя обяснила, че докато била в района на жп гара – Горна Оряховица при нея отишли две жени, които искали да й врачуват. Като си тръгвали едната бръкнала в чантата й и отнела сумата от 450 лв., след това побягнали. От проведените незабавни действия по разследването е установено, че извършител на деянието е 18-годишна от с. Садовец, пише "Труд". Тя е признала за стореното и е възстановила инкриминираната сума. По случая е започнато досъдебно производство.
Зареждане ...


10:57 / 19.09.2022
269







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.