54-годишен шофьор е катастрофирал след употреба на алкохол, съобщават от МВР в Силистра. На 31 юли той се ударил с колата си в ограда на частен имот в село Сребърна.
Пристигналият на адреса полицейски екип тествал водача с дрегер, който отчел 3,89 промила алкохол.
Шофьорът е задържан за срок до 24 часа.
Междувременно също вчера, 21-годишен е установен да шофира след употреба на дрога. Той управлявал кола по ул. "Добрич" в Силистра и бил спрян за проверка.
С техническо средство било установено, че шофира след употреба на амфетамин. Отказал е да даде кръвна проба и е задържан за срок до 24 часа.
Зареждане ...


11:17 / 01.08.2022
384







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.