Няколко снимки от Българското Черноморие предизвикаха възхита в социалната мрежа Фейсбук, видя Plovdiv24.bg.
"Един много китен и хубав град. Не знам защо, но някак си ми напомня малко на Средиземноморието"
"Много красив! Той и преди беше хубав, но сега още по-хубав е станал"
"Прекрасен град! Красота. Има ли търговска улица или сергийки, нещо така за разглеждане освен прекрасното море и забележителностите на около?"
"Красота и релакс! Какво му трябва на човек повече. Приятна почивка ви пожелавам".
"По нищо не отстъпва на гръцките курорти! Имам усещането, че съм в Гърция! Чисто, красиво, а и по-евтино!"
"Несравнима разлика с вида преди 90-те! Много хубав е станал!".
Това са само една много малка част от коментарите под въпросната публикация. А градът е Балчик... Автор на кадрите е Павлин Стоянов.
Зареждане ...


17:58 / 26.06.2022
834






sandstorm
на 28.06.2022 г.
Скъп град заради румънещите които идват постоянно.По-скъпо от Варна.
Анонимен
на 27.06.2022 г.
На който му е скъпо има Лидл. Най-хубавия Лидл в който съм влизал
Анонимен
на 27.06.2022 г.
Каква Гърция, какво по-ефтино, няма такива неща. Вие да не би да сте платени коментатори?
Анонимен
на 27.06.2022 г.
Една снимка не е доказателство,че Балчик е хубав град
Жоро Ламята
на 27.06.2022 г.
Чак Средиземноморие не, но е чисто и подредено :-)
Анонимен
на 27.06.2022 г.
24лева пица,оплакване от немец. Двама човека 100 лева в новия италиански ресторант.
Анонимен
на 27.06.2022 г.
Града е хубав, но не поддържан. Няма площадки за деца(които да не са от преди 10 год). Да не говорим, че всеки паркира където и както му падне. И е ужасно скъпо, в предвид че има много малък избор от магазини и хората, които живеят там са като туристи целогодишно.
Анонимен
на 27.06.2022 г.
балчик и средиземноморие.....с ,,големия си плаж,,от150квм и туристи от ,,индия,,
Анонимен
на 27.06.2022 г.
Една алея край морето с две палми не променя никак, че града е застинал в 20 век, с крадлива и заспала администрация и нулева икономика. Северното ни Черноморие е много далече от полагащото му се място. За съжаление!!
Анонимен
на 27.06.2022 г.
Балчик си създава красоти като си открадва паричките от с Кранево например. Едно село с чудесен плаж,но всички приходи се прибират от Община Балчик. Общината така се грижи за своите села че дори от Кранево няма как да стигнеш до Общината защото няма Абсолютно Никакъв Обществен транспорт. Няма такъв нито до ОбщинаБалчик, нито до областният град Добрич. Просто Пародия...
Анонимен
на 26.06.2022 г.
Не ми харесва, няма чалготеки, няма надрусани и пияни младежи, не става
Анонимен
на 26.06.2022 г.
Пишете, че и аз като васрџ?†... Оригинал добруджански .. Нищо общо с Варнарџ?Џ
Анонимен
на 26.06.2022 г.
Надничащия мутробарок доста разваля пейзажа.
Жоро Ламята
на 26.06.2022 г.
Мдаааа, чак Средиземноморие не, но е чисто и подредено...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.