Няма пострадали български граждани, след като Израел удари Бейрут. Това обявиха от Министерството на външните работи, съобщава bTV.
Припомняме, че по-рано днес стана ясно, че изтребители на израелските ВВС са изстреляли четири ракети по южните предградия на Бейрут, където има офиси на шиитската милиция "Хизбула“, в резултат на което са загинали двама командири на организацията.
Зареждане ...


23:09 / 30.07.2024
1012




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.