Възстановено е движението в участъка от пътен възел "Нова Загора“ до пътен възел "Стара Загора“ на АМ "Тракия“ в посока София, съобщава bTV.
Сръбският автобус вече не е на магистралата, а в база на МВР. Превозното средство е паднало на вратите си, което означава, че пътниците вероятно са излезли през прозорците.
Версията, по която работи прокуратурата, е невнимание на шофьора.
Зареждане ...


09:42 / 15.08.2022
535







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.