От днес възстановяват електронното изплащане на пенсиите за този месец, което ще продължи до 20 юни.
Ще се изплащат и пари за изминал период: за неизплатени през април или май Великденски надбавки е необходимо да се подаде заявление в Териториалните поделения на Националния осигурителен институт.
От "Български пощи" препоръчват на възрастните хора - да не се редят на опашки само в сутрешните часове, за да няма струпване на хора. Причината - стрестестовете показали, че може да има проблеми и този месец, защото при голямо натоварване системата забавя работата си.
Зареждане ...


09:00 / 07.06.2022
428






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.