Взривиха кола пред жилищен блок в Русе. Няма пострадали хора. Собственичката на автомобила твърди, че това не се случва за първи път.
"Съседката ме събуди, за да ми каже, че колата ми гори. Долу имаше много хора, които ми разказаха, че някой е изкрещял и колата е гръмнала. На камерите за видеонаблюдение се вижда извършителят. Преди няколко години отново запалиха колата ми. Нямам конфликти с никого и не дължа пари. Предполагам, че може би е човек от миналото ми", разказа в ефира на Нова телевизия Надя, собственик на колата.
Зареждане ...


09:20 / 04.05.2022
648






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.