Не губи кураж, ще има следващ тираж! От голяма хранителна верига обещават още една "луда събота“ – на 19 март пак ще има промоционално олио. Цена – 3,65 лева за литър, до 15 бутилки на покупка. Отново става дума за "Кауфланд", видя Plovdiv24.bg. Надяваме се този път да не се стига до трагедия като вчерашната.
Припомняме, че вчера сутринта 77-годишен мъж почина, докато чака на опашка за олио в Бургас. Той е изчаквал реда си в комплекс "Славейков". Опашката е била дълга около 500-600 метра. След дълго чакане мъжът е починал до палети с олио. На място е дошъл екип на Спешна помощ, който само е констатирал смъртта в "Кауфланд".
Зареждане ...


19:51 / 13.03.2022
863






bai-tozi
на 14.03.2022 г.
Нали нямаха пари,бедни гладни жадни пенсионери ,никои не е за жалене в таз държава
myzrael
на 13.03.2022 г.
Какво е виновен магазинът за тромбоемболията на човека? Май е бил от ваксинираните-то вероятно повече от тия които се блъскаха там са били поне с 3 доза ...
Анонимен
на 13.03.2022 г.
Че и нагли, да не се стигало до трагедии, идвало нов тираж, колко грозно и пошло звучи, чак не ми се вярва да е истина
Rodi80
на 13.03.2022 г.
СПЕКУЛАНТИ МИЛИОНЕРИ. ТОАЛЕТНАТА ХАРТИЯ ЗА ГЪЗОВЕТЕ И ТЯ ЩЕ ПОСКЪПНЕ СПЕКУЛАТА Е ЗА ВСИЧКИ СТОКИ.
Анонимен
на 13.03.2022 г.
Не бъди идиот, не се реди на опашка за олио. Овцете се движат в стадо, за да не ги изяде вълка, а накрая ги изяжда овчаря
локомотив пд
на 13.03.2022 г.
Подигравка с хората.Затворете ги тези лъжливи магазини .
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.