Днес на среща между министъра на транспорта и съобщенията Николай Събев и главния изпълнителен директор на "Меридиам" Тиери До беше договорено инвестиционният план за първите пет години да нарасне от първоначално предвидените 43 милиона евро, до размер от 72 милиона.
Инициативата е изцяло на министър Николай Събев, а договореността беше постигната след поредица от срещи между двете страни.Инвестиционният фонд "Меридиам" е собственик на концесионера на летище София "Соф Кънект".
Зареждане ...


19:26 / 31.03.2022
1261




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.