ГДБОП и Дирекция "Вътрешна сигурност" провеждат специализирана полицейска операция по линия "Нелегална миграция" на територията на София, Перник, Трън и Благоевград.
Задържани са 11 лица, двама от които действащи служители на МВР, претърсени са 14 адреса.
Иззети са мобилни телефони, СИМ карти, наркотични вещества, радиостанции, незаконно оръжие, боеприпаси и акцизни стоки.
Групата е извеждала мигранти от района на София към Западна Европа.
Зареждане ...


15:53 / 22.03.2022
471






Анонимен
на 22.03.2022 г.
На много униформени "грижата" за трафикантите е основно занятие! Скоро милионерите рязко ще се увеличат, /без да фигурират в НАП/!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.