Мъж счупи с ритници вратите на обществен асансьор в Димитровград. Ядът бил провокиран от неработещото съоръжение. Мъжът е бил с жена с бебешка количка. Оказва се, че такива прояви се случват често.
“Извършителят е установен. Днес ще бъдат снети обяснения", каза пред Нова телевизия кметът на Димитровград Иво Димов.
Глобата за това деяние е от 50 до 300 лева. А щетите по асансьора са на стойност 2000 лева.
“Тук не става въпрос за глобата, тук е до възпитание и самосъзнание. Няма как общината да назначи двама души, които да са постоянно на разположение", каза още Димов.
Зареждане ...


10:45 / 04.07.2022
676






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.