Запали се част от бившия телефонен завод в Банско, предаде БГНЕС.
Сигнал е подаден около 8.50 ч. тази сутрин. Огънят е овладян 20 мин. по-късно от три пожарни автомобила.
Частта от завода, който в все още действащ, е била използвана за съхранение на агрегатите. Няма данни за пострадали. През почивните дни заводът не работи.
Зареждане ...


11:31 / 23.04.2022
948






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.