Започна церемонията по връчването на дипломите на абсолвентите от випуск 2021 г. на Медицински университет-София. Това предаде репортер на Sofia24.bg.

На церемонията присъстват президентът Румен Радев, вицепрезидентът Илияна Йотова, премиерът Кирил Петков, министърът на образованието акад. Николай Денков и кметът на София Йорданка Фандъкова.

Премиерът Петков поздрави абсолвентите. Той заяви, че тази професия ще изправи бъдещите медици пред много избори - и добри и лоши. Кирил Петков реши да ги попита няколко въпроса.

Очаквайте подробности.