Започва записването на учениците в гимназиите след първото класиране.
Кандидат-гимназистите, приети на първо класиране, могат да се запишат до петък - 15 юли.
В същия срок могат да подадат и заявление за участие във втори етап на класиране тези, които не са доволни от първия етап. Това става в училището, в което вече са приети.
Зареждане ...


09:10 / 13.07.2022
443






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.