Движението по АМ "Тракия“ при км 154-ти км в посока София се осъществява само в изпреварваща лента. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
Причината е предприето разтоварване на тир, който в ранните часове днес се е самозапалил. Това е наложило и временно ограничение на движението в активна и аварийна ленти.
На място са екипи на пътна полиция и пожарна.
Зареждане ...


15:12 / 04.09.2022
615







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.